Aktywne Białobrzegi - zajęcia komputerowe - program MS Excel

Zapisz się na zajęcia komputerowe

Jednym z działań realizowanych w ramach programu „Aktywne Białobrzegi – Dom Ludowy jako miejsce rozwoju młodych talentów, aktywizacji seniorów i integracji społecznej” są zajęcia komputerowe z obsługi programu Excel.

Dlaczego Excel?

Ponieważ jest to fenomenalny program! Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak umiejętność korzystania z owego programu, może przyśpieszyć naszą pracę, ułatwić ją, a nawet i uprzyjemnić. Tworzenie tabel z danymi lub wręcz baz danych pozwoli Ci na swobodne ich podliczanie, analizowanie czy zestawianie. Tworzenie podsumowań wydatków, wpływów, raportów itd. nie będzie trudne. Jedną z najważniejszych korzyści jest fakt, że w oczach potencjalnego pracodawcy stajemy się bardziej atrakcyjni, a co za tym idzie, mamy większe szanse na dostanie wymarzonej pracy

Jednakże, nie ograniczajmy się tylko do używania Excela w pracy. Jak najbardziej przyda on nam się również w życiu codziennym, gdy w grę wchodzi np. wyliczenie budżetu domowego czy też tworzenie własnych kalendarzy lub harmonogramów. Lecz to, jak bardzo będziemy go używać do własnych spraw, zależy tylko od tego jak dużo będziemy mieć na to czasu oraz jak dobrze poznamy program.

Rozpocznij przygodę z Excelem już teraz! Zdobyta wiedza na pewno zaowocuje w przyszłości.

Harmonogram spotkań

Spotykamy się w MAŁEJ SALI NA PIĘTRZE Dzielnicowego Domu Ludowego „Białobrzegi”, Krosno ul. Kopernika 17.

Zajęcia:

  • 3 sierpnia (wtorek)
  • 5 sierpnia (czwartek)
  • 6 sierpnia (piątek)
  • 9 sierpnia (poniedziałek)
  • 16 sierpnia (poniedziałek)

Godziny spotkań: 17.00-18.30

Zajęcia skierowane są dla młodzieży i osób dorosłych.
Zapisanie się na zajęcia są równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Ilość miejsc ograniczona!
Zajęcia finansowane są przez Urząd Miasta Krosna.