Jasełka - „Wigilia, która zdarzyła się przypadkiem”

Jasełka - „Wigilia, która zdarzyła się przypadkiem”

Dzisiaj, tj. 26 stycznia 2020 r. w DDL odbyły się Jasełka. Spektakl przygotowany został przez dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 i młodzież z dzielnicy. Nad sprawnym przebiegiem widowiska i jego prowadzeniem czuwał niezawodny ks. Marcin, który kierował również pracami związanymi z całym przedsięwzięciem na etapie przygotowań.

Spektakl pt.: „Wigilia, która zdarzyła się przypadkiem” poruszał trudne tematy, takie jak: bezdomność, samotność, narkomania, wykluczenie, brak wiary czy obojętność.

Są to problemy, które mogą dotknąć każdego z nas w dowolnym momencie życia.

Głównym celem tego przedstawienia bożonarodzeniowego było ukazanie i uświadomienie, że Boże Narodzenie to dostrzeżenie Boga w drugim człowieku.

Więcej szczegółów dotyczących tego wydarzenia przeczytacie Państwo w najbliższym Piśmie Białobrzeskim. Cieszymy się, że spektakl przyciągnął tak liczną publiczność.

Na koniec ks. Marcin wraz proboszczem naszej parafii ks. Edwardem podziękowali wszystkim zaangażowanym w przygotowanie spektaklu – zarówno aktorom jak i opiekunom i realizatorom. My, jako Rada Dzielnicy również przyłączamy się do podziękowań i gratulujemy aktorskich oraz wokalnych umiejętności białobrzeskiej młodzieży.

Więcej zdjęć na stronie naszej parafii.