Pozostały 2 dni. Oddaj głos na projekt Budżetu Obywatelskiego

Pozostały 2 dni. Oddaj głos na projekt Budżetu Obywatelskiego

Pozostały 2 dni głosowania na projekty zgłoszone w ramach Budżetu obywatelskiego Krosna na 2021 rok. Zapraszamy do głosowania – każdy mieszkaniec może oddać dwa głosy: na projekt ogólnomiejski i projekt w dowolnej dzielnicy czy osiedlu. Głosowanie kończy się we czwartek, 5 listopada o północy. Oddaj głos na:

DBAŁOŚĆ O CAŁOŚĆ, CZYLI „ROWEREM NA BOISKO” – PROJEKT OGÓLNOMIEJSKI NR 14

Koszt: 448 920 zł


Szanowni Państwo! Rodzice i Nauczyciele! Uczniowie!

Z inicjatywy rodziców powstał Projekt Obywatelski związany z naszą szkołą. Dołączamy się do prośby Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 i zwracamy się z prośbą do Państwa o mocne wsparcie projektu ogólnomiejskiego nr 14: „Rowerem na boisko”.

Jest to szansą na zmianę wyglądu i funkcjonalności boiska, które ma bardzo zniszczoną nawierzchnię. Wygrana projektu pozwoli na stworzenie nowego, wielofunkcyjnego boiska z możliwością wykorzystania go do uprawiania różnych dyscyplin sportowych. Zaplanowane są również trybuny i stoliki szachowe.

Ponadto powstanie samoobsługowa stacja rowerowa i zadaszone miejsca na parking dla rowerów. Jak ważna jest aktywność fizyczna wszyscy wiedzą. Byłby to więc ważny punkt – niezbędny dla rowerzystów i potrzebny dla dużej grupy uczniów i rodziców przyjeżdżających do szkoły na rowerach. Takie zagospodarowanie przestrzeni umożliwi stworzenie w mieście miejsca na rekreację, uprawianie sportu, wypoczynek, bezpieczeństwo komunikacyjne, co skutecznie może uzupełnić dotychczasowe działania Miasta w tym zakresie. Stacja umożliwi stałą możliwość naprawy i sprawdzania kondycji rowerów dla mieszkańców dzielnicy i miasta.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami Projektu, rozpowszechnienie tej wiadomości wśród rodziny i znajomych, bo ważny jest każdy głos. Prosimy o promowanie Projektu na FB i w dostępnych komunikatorach.

TO JEDYNA SZANSA NA POPRAWĘ JAKOŚCI OBIEKTU.

Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Krosna: dorośli i dzieci.

Bardzo dziękujemy za współpracę!

Rada Dzielnicy Białobrzegi