Aktywne Białobrzegi - ruszyły zapisy na sierpień

Aktywne Białobrzegi - ruszyły zapisy na sierpień

Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Białobrzegi” przystępuje do realizacji zadnia p.t. „Aktywne Białobrzegi – Dom Ludowy jako miejsce rozwoju młodych talentów, aktywizacji seniorów i integracji społecznej”.

W ramach zadania zorganizowane zostaną takie działania jak:

 • Zajęcia komputerowe:
  Zajęcia komputerowe dla seniorów z obsługi komputera i Internetu
  Zajęcia dla młodzieży z obsługi programu MS Excel
  Zajęcia z grafiki komputerowej w programie CorelDraw dla dzieci i młodzieży
  Termin zajęć komputerowych: lipiec-sierpień
 • Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci i seniorów.
  Termin warsztatów wrzesień-listopad
 • Zajęcia gimnastyczne dla seniorów.
  Zajęcia prowadzone będą od września

Z prac powstałych na zajęciach rękodzieła oraz zajęć grafiki komputerowej zorganizowana zostanie wystawa prac zaprezentowana jesienią w Dzielnicowym Domu Ludowym. Chętnych serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach i warsztatach.

Seria ciekawych warsztatów i zajęć dla zainteresowanych konkretną dziedziną tematyczną to nowość w Dzielnicowym Domu Ludowym.

Celem zajęć i warsztatów jest m.in.: poszerzanie zainteresowań, zdobywanie i rozwijanie umiejętności w zakresie rękodzieła artystycznego, promowanie różnych form aktywności w DDL, rozwijanie wyobraźni i kreatywności, pobudzanie i rozwijanie wrażliwości, zainteresowań i zdolności oraz pasji twórczego życia, poszerzanie wiedzy, aktywne spędzenie wolnego czasu, włącznie z poprawą kondycji seniorów, integracja społeczna, informowanie o działalności Stowarzyszenia.

Szczegółowe terminy podamy wkrótce na stronie dom-ludowy.pl oraz na naszym profilu FB. Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach i zajęciach komputerowych jest wcześniejsza rejestracja osób zainteresowanych.
Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.

Dodatkowym warunkiem wzięcia udziału w zajęciach będzie wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku uczestnika. Chęć udziału w zajęciach jest jednoznaczna z akceptacją regulaminu. Zdjęcia z zajęć prowadzonych w DDL zaprezentowane zostaną na naszej stronie internetowej www.dom-ludowy.pl, na naszym profilu FB oraz stronach Urzędu Miasta Krosna oraz w innych środkach masowego przekazu.

Projekt finansowany jest przez Urząd Miasta Krosna.

SRL „Białobrzegi”